Sanitární kabinky Sanela: bezkonkurenční kvalita a vysoká odolnost

Sanela: sanitární kabinky

a příčky

Sanitární kabinky Sanela: bezkonkurenční kvalita a vysoká odolnost

 

Sanitární kabinky Sanela poskytují komfort a soukromí při používání toalety, ale také během převlékání nebo při sprchování. Přesvědčte se o jejich bezkonkurenční kvalitě i vy!

Sanitární kabinky a příčky Sanela pro veřejné toalety i převlékárny

Hledáte opravdu kvalitní řešení veřejných toalet a společných převlékáren? Vsaďte na sanitární kabinky a příčky českého výrobce Sanela, které vás mile překvapí svou bezkonkurenční kvalitou. Stěny kabinek jsou vyrobeny z kvalitních dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm nebo 25 mm a nechybí ani špičkové nerezové kování AISI 304. Tato kombinace zajišťuje kabinkám odolnost a dlouhotrvající životnost.

Na dveřích nechybí ani nerezový zavírač s praktickým označením obsazeno/volno. Dveře i příčky dodává výrobce Sanela ve 2 základních barvách – bílá a šedá. Ale za příplatek je možné domluvit také jiné barevné provedení.

Sanitární kabinky do sprch a interiérů s vyšší vlhkostí

Výrobce Sanela myslí také na interiéry s vyšší vlhkostí, jako jsou například sprchy v bazénech, sportovištích nebo v kempech, ale také převlékárny v bazénech nebo wellness centrech. I tady se může Sanela pochlubit svou bezkonkurenční kvalitou materiálu i provedení.

Příčky jsou vyrobeny z voděodolného laminátu HPL o tloušťce 12 mm, který je samozřejmě hygienicky nezávadný. Tento materiál je známý nejenom svou odolností vůči vlhkosti a vodě, ale také odolností vůči nárazu, tlaku, chemikáliím a počkrábání, což zajišťuje dlouhou životnost kabin a minimalizuje potřebu údržby.

Nejodolnější kování na trhu

Maximální kvalitu zajišťuje také nerezové kování AISI 304. Tato volba nejenže poskytuje moderní a elegantní vzhled, ale také zaručuje vysokou odolnost vůči korozi a nepříznivým povětrnostním podmínkám. To je zvláště důležité v případech, kdy jsou kabinky umístěny venku (kemp, sportoviště, venkovní bazény a aquaparky atd.), protože jsou vystaveny různým klimatickým vlivům.

Voda či vlhkost nejsou pro kování AISI 304 žádnou překážkou. Není tedy divu, že jde o nejodolnější kování na trhu!

 

Individuální přístup pro maximální spokojenost

Jedním z klíčových prvků, kterým se sanitární kabiny Sanela výrazně odlišují od konkurence, je osobní přístup a zaměření na individuální potřeby zákazníka. Každá výroba kabinek je totiž unikátní, a to díky úzké spolupráci se zákazníky a preciznímu zaměření interiéru pracovníky společnosti Sanela.

Individuální přístup, důkladné zaměření a montáž vlastními pracovníky Sanela zajišťují to, že každá sanitární kabina splňuje specifické požadavky a estetické preference daného veřejného prostoru.

 

 

Výhody sanitárních kabinek Sanela

Stále přemýšlíte, jestli zvolit sanitární kabinky Sanela? Podívejte se na výhody v kostce:

  • kvalitní a hygienický materiál pro suché interiéry
  • vysoce odolný materiál pro vlhké prostředí
  • nejodolnější nerezové kování na trhu
  • výběr z několika barev
  • individuální přístup
  • zaměření a montáž vlastními pracovníky

Sanitární kabiny a příčky od společnosti Sanela přinášejí do veřejných prostorů nejenom estetiku a kvalitu, ale také praktická a funkční řešení. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají perfektní kombinaci individuality, bezkonkurenční kvality, odolnosti, spolehlivosti a špičkového designu.