Proč spolupracovat s R+F

Komplexní nabídka

 

pro partnery a firmy

Proč spolupracovat s R+F

Naše zkušenost na trhu sahající až do roku 1895 spolu s mezinárodními kontakty a praxí za hranicemi tvoří dohromady balíček, který dokážeme promítnout do našeho podnikání. Takto svým klientům můžeme nabízet kvalitní produkty od dodavatelů, které si pečlivě vybíráme.

O své zákazníky pečujeme a odměňujeme je v našem Věrnostním programu. Za nakoupené zboží sbírají zákazníci body, které si pak mohou proměnit za odměnu a vybrat si dárek dle vlastních preferencí.

Na evropském trhu zastáváme důležitou pozici svými pobočkami po celé České republice a 160 pobočkami v Německu. Významnou specializací v oblasti sanity je budování sítě koupelnových center. V současné době provozujeme pod označením R+F KOUPELNY celkem 11 koupelnových center s cílem tento počet v budoucnosti navýšit.

Zároveň nabízíme produkty, které usnadní jak B2B, tak B2C zákazníkům vznik a výběr koupelny. Naším unikátním nástrojem jsou 3D brýle, díky kterým se můžete předem na vlastní oči přesvědčit, jak bude výsledná koupelna vypadat. V Praze – Kyjích nabízíme navíc k vyzkoušení Reality kout a Vanové centrum.