Dodavatelé

Spolupracujeme

s renomovanými výrobci

Dodavatelé

Sanita

Společnost Alcadrain byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma pod názvem Alcaplast. V roce 2022 změnila název v rámci vzniku skupiny Alca Group. Je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, na ploše přes 110 000 m2 vyrábí více než 1000 výrobků sanitární techniky – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.
Výrobce doplňků s tradicí. Od roku 2004 vyrábí firma Bemeta jedinečné koupelnové doplňky, které si z jižní Moravy našly cestu do 18 zemí celého světa. Jejich produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů – oceli a mosazi – a navazují i na dlouhou sklářskou tradici v České republice.
Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.
Průkopníci moderního způsobu života. Ve spolupráci s předními univerzitami, architekty, urbanisty a stavebními firmami z celého světa se snažím pozitivním způsobem utvářet moderní způsob života. Přináší do oboru špičkové know-how, dovednosti a zkušenosti, které promítají do svého sortimentu výrobků, které jsou chytře konstruovány tak, aby plnily požadavky zákazníků, a to dnes i v budoucnosti.
JIKA, založená roku 1878 ve Znojmě, zaujímá v České republice suverénně prakticky od svého vzniku postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky. Firma je známá pro své kvalitní produkty a inovativní designy, které kombinují funkčnost s estetikou. Dnes patří mezi významné hráče na evropském trhu a je ceněná pro svá umyvadla, bidety a klozety, sprchové kouty a také nejrůznější koupelnový nábytek.
Luxusní koupelnové výrobky, zejména smaltované vany, sprchové vaničky a umyvadla této společnosti jsou známy svou vysokou kvalitou, dlouhou životností produktů a důrazem na ekologickou udržitelnost. Její produkty jsou často preferovány v prémiových segmentech trhu, a to nejen v Německu, odkud tato společnost pochází.
Český výrobce a distributor vodovodních baterií, koupelnových doplňků a topenářských armatur spatřil světlo světa roku 1990. Už od té doby klade důraz na kvalitu, design a cenovou dostupnost svých produktů. Díky širokému sortimentu a spolehlivosti se stal jedním z předních dodavatelů na českém trhu. Je též součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 23 zemích Evropy.
RAKO, značka společnosti Lasselsberger, byla založena v roce 1883 v českém městě Rakovník. Specializuje se na výrobu keramických obkladů a dlažeb pro interiéry i exteriéry. RAKO je známá svými kvalitními a designově atraktivními produkty, které jsou využívány v obytných, komerčních i průmyslových prostorách. Firma se pyšní dlouhou tradicí a inovativními technologiemi výroby.
V létě 1997 se skupinka pěti kolegů z Tesly Lanškroun rozhodla zkusit jít vlastní cestou a tak si založili malou firmu se sanitární elektronikou. Z tehdejších desíti zaměstanců se stal přední český výrobce sanitárního vybavení s hlavním cílem uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení ve spojení s vysokou hygienou a komfortní obsluhou. V jejich nabídce tak lze nalézt automatické splachovače pisoárů a toalet, automatické umyvadlové baterie a ovládání sprch, nerezová umyvadla a dřezy, mincovní, žetonové a RFID automaty a mnoho dalšího.
Náš další německý partner pochází z města Olpe. Již od roku 1932 se zaměřuje na výrobu armatur a ventilů, včetně splachovačů, kohoutků a sprchových systémů. SCHELL je známá svými inovativními řešeními, která zajišťují úsporu vody a energie, stejně jako vysokou hygienickou úroveň. S produkty se můžeme setkat v rezidenčních, komerčních i průmyslových objektech po celém světě.

Topení

Otázka materiálů odolných vůči korozi je v distribuci topenářských sítí velmi důležitá - ACV je odpověď. Tento specialista na zpracování nerezové oceli v současnosti nabízí inovativní produkty, které splňují všechny požadavky hygienického komfortu. Díky své nejmodernější technologii nabízí ACV spolehlivá, vysoce výkonná, nákladově efektivní a ekologicky šetrná inženýrská řešení pro přípravu teplé vody.
203 skvělých zaměstnanců, 11 dceřiných společností, 3 miliony prodaných komínových komponent. Almeva je jedním z největších výrobců a dodavatelů komínových systémů v České republice i v celé východní Evropě. Na českém trhu je od roku 1997 a po celou dobu hledá ta nejlepší a nejkvalitnější komínová řešení. Společnost Almeva je členem řad odborných organizací, jako jsou společenstva kominíků, instalatérů, krbařů a kamnářů a technických normalizačních komisí.
Tým firmy Ariston poskytuje lidem po celém světě rozsáhlou řadu inovativních a energeticky úsporných produktů pro ohřev vody a vytápění. Navrženy jsou tak, aby zlepšily a zjednodušily domácí život a zároveň se vzynačovaly pokročilým výkonem, věčnou kvalitou a péčí o planetu. Již od jeho vzniku v roce 1930 dbá na využívání těch nejlepších technologií a ověřené účinnosti mohou zákazníci ušetřit náklady na údržbu a výměnu součástí, a zároveň využívat významných úspor na svých účtech za elektřinu.
Objevte výrobky Bosch pro vytápění, chlazení, ohřev vody a domácnost. Z velké nabídky elegantních elektro a plynových kotlů, klimatizací, solárních systémů a zejména pak tepelných čerpadel vzduch/voda si vyberou i fandové moderních technologií, které Bosh nabízí pro odborníky a zejména pak konečné uživatele. Společnost představuje specialistu ve vytápění budoucnosti s mnoha výhodami jak pro životní prostředí, tak i pro vaši peněženku.
Tento člen skupiny NIBE dnes vyváží své výrobky do bezmála 25 zemí. Distribuují zásobníky vody pro výrobce plynových kotlů a vyrábí ohřívače vod. Zejména ty jsou pak hlavně českými zákazníky velmi žádané již od začátku 20. století, kdy firma vznikla. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 do 1000 l. Jejich spolehlivost lze dokázat i obdržením významného ocenění Czech Business Superbrands, které roku 2022 zaštítila britská organizace Superbrands.
„Žij a pracuj tak, abys každý večer mohl beze studu pohlédnout sám sobě do tváře.“ To je moto specialisty na sálavé vytápění FENIX. Svou nabídkou kompletního zaštítění vašeho domu elektrickým vytápěním, ohřevem TUV, klimatizačními a rekuperačními jednotkami, aktivním stíněním, fotovoltaikou i přidruženým bateriovým úložištěm svou firemní filosofii podtrhuje a dodává pocit bezpečí v čisté, ekologické budoucnosti.
Spojením Flamco a Comap Praha vznikla společnost Aalberts hfc CZ s.r.o., která představuje komplexní nabídku v oblasti tepelné techniky. Aalberts hydronic flow control je součástí nadnárodní skupiny Aalberts. Flamco a Comap byly řadu let sesterskými firmami v rámci této průmyslové skupiny. Výrobky Flamco jsou zaměřeny na efektivitu a bezpečnost hydraulických soustav, vybavení kotelen, předávací stanice a čerpadlové skupiny. Comap se specializuje na systémy pro rozvody, regulaci, vyvažování a plošné vytápění.
Efektivně vyprojektované řešení pro vytápění, větrání a rekuperaci tepla - z Alp. Se společností Hoval se nemusíte obávat přenosu virů u větracích systémů, ani závislosti na fosilních palivech. Vnitřní klimatizace s nejmodernější plynovou kondenzační technologií představuje nadčasovou kombinaci větrání a vytápění, které i v Česku a na Slovensku zákazníci využívají od roku 2001; úsporné kotle jsou součástí kupř. modernizací historických objektů, bank, letišť i světoznámé značky Škoda Auto a.s. Také tepelných výměníků si cení odběratelé v Itálii, Anglii, Rumunsku, Španělsku či Francii.
Společnost VIPS gas s.r.o. vznikla v roce 1990 spojením odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej. V roce 2005 ke společnosti přistoupila zahraniční finanční skupina IMMERFIN S.p.A, jež je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS S.p.A, jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožnilo firmě VIPS gas s.r.o. posílení její pozice na českém trhu. Zákazníkům tak poskytuje maximum informací při nákupu technicky vyspělých výrobků a technologií. Značka IMMERGAS se celosvětově řadí mezi nejlepší výrobce plynových kondenzačních kotlů nejvyšší kvality, klade vysoký důraz na kvalitu produktů, poskytovaných služeb a ochranu životního prostředí.
Značka ISAN reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si ISAN našel svoje příznivce na českém i zahraničním trhu. 90 % produkce je exportováno zejména do zemí Evropské unie.
Osvícený podnikatel Karel Macháček narozený roku 1874 měl na svou dobu velmi dobré teoretické znalosti z oblasti konstrukce plynových spotřebičů. Ve snaze vymanit se ze závislosti na cizích subdodavatelích slévárenských odlitků vybudoval Macháček po vzoru amerických automobilek vlastní moderní slévárnu. Když byla v r. 1927 zahájena výroba plynu v nové plynárně v Michli s velkou výrobní kapacitou, stál již v Českém Brodě nový moderní Macháčkův závod. Od té doby vždy jen moderní - venkovní ohniště, vestavné biokrby, plynové krby a kamna. Tím vším se zabývají v Českém Brodě již od roku 1910.
Vnitřní klima a sprchový design - společnost Kermi dodává obojí s mimořádnou kompetentností. A to již více než šest desetiletí, stále s průkopnickými řešeními a vynalézavostí. Mezi jejich specializace patří sprchové vaničky, pět rozmanitých typů instalací sprchových koutů s velkým výběrem madel, pískovaných, zrcadlových skel, vanových zástěn a systémových desek. Jako společnost koncernu Arbonia AG a mezinárodně zaměřený výrobce dnes patří k předním evropským dodavatelům, jak v oboru vytápění, tak sanity, a to s přibližně 1300 zaměstnanci v hlavním sídle v Dolním Bavorsku, dvěma výrobními pobočkami a aktivitou na mezinárodních trzích.
Ruční povrchové úpravy a nové technologie práškových a galvanických povrchových úprav umožňují dodávat stylová otopná tělesa takřka do každého interiéru. Široká nabídka příslušenství a vysoce kvalitní koupelnové radiátory vyráběné z mosazi uzavírají náš program nadčasových retro radiátorů, který si díky stále rostoucí popularitě zasloužil vlastní oddělený katalog i značku.
Síla přírodních živlů dokáže být přínosná a užitečná, ale také ohrožující a nebezpečná. Zároveň představuje náš největší zdroj energie, který je důležitý pro náš komfortní způsob života. Severské prostředí, ze kterého výrobky společnosti NIBE pocházejí, motivovalo tvůrce tepelných čerpadel k navržení těch nejmodernějších za použití nejnovějších technologií. Bez ohledu na počasí i roční dobu je požadováno vyvážené vnitřní klima, které přispívá k pohodlnému každodennímu životu každého z nás. Široký sortiment nabízí Vašemu domovu chlazení, topení, větrání a teplou vodu s minimálním dopadem na životní prostředí.
Kotle na dřevo, pelety či uhlí? OPOP umí vše. Kotle na tuhá paliva vyrábí v Česku již od roku 1959 s vizí vyvíjet, vyrábět a dodávat inovativní výrobky, které posouvají nás, partnery, v našem podnikání. Jak sami říkají: „Se sídlem ve Valašském Meziříčí na nás chlad z Beskyd dýchá každý den. Proto vyrábíme kotle, které dokážou prohřívat naše domy desítky let. Spolehlivě zajišťují teplo, komfort, pohodlí a šetří váš čas.“
Výhradní distributor špičkových nerezových bojlerů a ohřívačů vody norské značky OSO HOTWATER na Slovensku a v České republice. Precizní, ekologické a energeticky úsporné bojlery dodává v mnoha variantách od kuchyňských až k mnoha druhům akumulačních a ohřívacích nádrží, samozřejmě v co nejvíce velikostech, pro nejrůznější účely a klientelu. Mezi specialitu společnosti patří Tank-in-tank jednotka s TUV a integrovanou akumulační nádrží pro více zdrojů energie. OPTIMA TWINCOIL 300l se vyznačuje vysokou účinností, rychlou odezvou a pokrývá spotřebu teplé vody pro nejméně 6 osob a zároveň potřebu vytápění v domech do 400 m2.
Další z našich partnerů zabývající se výrobou a distribucí kotlů a tepelných čerpadel, který se již od samého počátku zaměřuje na vaši spokojenost a poskytuje vašim domácnostem teplo a teplou vodu pro každodenní pohodlí. Specialistou je technologie Tiger Condens dodávající teplou vodu hned na začátku spuštění kohoutku a po celou dobu. Mimo kondenzačních kotlů, elektrokotlů a tepelných čerpadel nabízí i zásobníky teplé vody a autorizovaný, profesionální servis a výměnu kotlů, a to už více než 30 let.
Česká společnost a rodinná firma, 30 let tradice. QUANTUM je víc než název firmy, je to tradiční obchodní značka s historií, symbol kvality, spolehlivosti a hospodárnosti, dodavatel energií, distributor zemního plynu, společnost komplexně působící v plynárenství. Nabídne Vám poradenství, energie, výrobky (kotle, solární technika,...), služby a servis, vše na jednom místě, v jednom čase a z jedné ruky.
Reflex Winkelmann GmbH patří k předním dodavatelům vysoce kvalitních systémů technického vybavení pro vytápění a zásobování teplou vodou. Pod osvědčenou a na budoucnost orientovanou koncepcí „Thinking Solutions“ se zasazuje za komplexní řešení a vytváří komplexní nabídku pro zákazníky prostřednictvím synergie značek Reflex a SINUS. Značka Reflex, která je na trhu etablována již po desetiletí, oslavila v roce 2022 své 50. výročí a mezitím se stala synonymem vysoce kvalitních a spolehlivých produktů. Jako mezinárodně etablovaná společnost s více než 25 vlastními obchodními společnostmi je naše značka přítomná na všech důležitých světových trzích.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 180 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Zákazníkům nabízí tepelná čerpadla, solární ohřev, větrání s rekuperací tepla a fotovoltaické systémy.
Společnost ROJEK je česká strojírenská firma s dlouholetou tradicí, více jak 100 let. Vyrábíme kotle na tuhá paliva na ruční přikládání typy KTP, PK a na dotace PK BIO. Vyrábíme také kotle na tuhá paliva s automatickým přikládáním typy TKA, A 15 U nebo na dotace typy TKA BIO, A 15, KTP PELLET. Všechny typy kotlů jsou ekologické s nízkými emisními hodnotami a vysokou účinností.
Firma byla založena roku 1995 jako Obchodní společnost Slokov a. s., za účelem prodeje výrobků výrobního družstva SLOKOV Hodonín, z jehož padesátileté tradice kotle vychází. Po jejím ukončení v roce 1999 převzala firma výrobu teplovodních kotlů. V září 2018 pak změnila firma sídlo z Hodonína do Moravského Písku, kde se nyní nachází i výrobní závod. Dnes dále nabízí topenářské a zámečnické výrobky, řezání laserem a plazmou, svařování, konstrukční návrhy a odborné poradenství v oblasti vytápění.
„Dodnes se držíme základní zásady zakladatele společnosti Dr. Theodora Stiebela: vývoj a výroba inovativních výrobků v nejvyšší kvalitě.“ Když Dr. Theodor Stiebel v roce 1924 v dílně na svém dvorku v Berlíně vynalezl a vyrobil první kruhový ponorný ohřívač, otevřel tím první kapitolu úspěšné historie společnosti. V roce 1944 v důsledku 2. sv. války Dr. Stiebel přestěhoval firmu do Holzmindenu v Dolním Sasku - sídlo společnosti se zde nachází dodnes. Tepelná čerpadla, větrací systémy, systémové zásobníky ani armatury pro ni nejsou problém.
V současné době je na trhu s plynovými kotli a elektrokotli jen hrstka firem s ryze českou kapitálovou účastí. Ostatní firmy kotle na plyn pouze dovážejí, na území ČR pouze prodávají a zisky odvádějí mimo naši republiku. Naproti tomu společnost Thermona má sídlo v ČR, takže zisk řádně daní v České republice. Cílem je nabídnout nejen kvalitní výrobek, ale především zařízení, které přinese rychlou návratnost vložených prostředků. Doporučuje tzv. generační výměnu plynových kotlů. Výměna staršího kotle za nový moderní zdroj tepla se sofistikovanou regulací se uživateli vyplatí, ušetří totiž až 30 % provozních nákladů.
Tepelná čerpadla, kondenzační plynové a elektrické kotle, již 150 let. Způsob, jakým přináší komfort do vašich domovů se však neustále mění, protože inovace a technologická dokonalost jsou součástí dlouholeté tradice společnosti. Dnes vyvíjí energeticky účinné a ekologické výrobky pro vytápění, chlazení a zásobování teplou vodou, pro ekologičtější a udržitelnější životní styl - přesně o to zakladatel pan Johann Vaillant před 150 lety usiloval.
Značka WOLF je na trhu již více než 60 let. Začalo to první sušičkou chmele v roce 1963 a pokračuje dodnes, kdy výrobky WOLF vytvářejí dokonalé vnitřní klima. Jako jeden z předních světových dodavatelů systémů pro vytápění a větrání nedodává jen plynové topné kotle, tepelná čerpadla, vzduchotechniku a větrací nebo solární systémy. Zabývá se také globálními tématy současnosti a budoucnosti.
Tradiční český výrobce elektrických ohřívačů vody včetně příslušenství. V tomto oboru působím více než 20 let. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Firma vyznává filozofii maximální dostupnosti servisu svých výrobků - zajišťuje širokou síť autorizovaných servisů po celém území ČR, ale i SR - tak, aby Vám byli vždy k dispozici. „Jsme puntičkáři: Máme rádi věci v pořádku a bez stresu. V práci nevynecháme žádný detail. Jsme slušní, nestojíme na místě, jsme kreativní.“

Obnovitelné zdroje energie

SINCLAIR je globální společnost specializující se na vývoj a výrobu klimatizačních a chladicích systémů. Firma byla založena roku 2003 ve Spojených státech a postupně se rozšířila do dalších částí světa. Zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních a energeticky efektivních produktů, které zahrnují domácí klimatizační jednotky, komerční systémy a průmyslové chlazení. Tepelná čerpadla SINCLAIR využívají alternativní obnovitelné zdroje energie a tím šetří naši přírodu. Tepelná čerpadla jsou vytvořena pro topení nebo chlazení v rodinných domech a pro ohřev teplé užitkové vody (TUV) s celoročním provozem.

Větrání s rekuperací tepla

Z malé rodinné mechanické dílny ve švýcarském Gränichenu po dobu 125 let rostl Zehnder v předního mezinárodního poskytovatele řešení pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Jako prezident společnosti řídí Hans-Peter Zehnder představenstvo od roku 2014. Společně s členy představenstva a výkonným výborem zajišťuje, aby Zehnder dosahoval na stanovené cíle v rámci dlouhodobé firemní strategie. Mezitím už je na řadě další generace. Milva Inderbitzin-Zehnder, dcera Hanse-Petera Zehndera, představuje pátou generaci rodiny, která se stala členem představenstva. Další příklad odhodlání rodiny Zehnder pokračovat v přebírání odpovědnosti za společnost i v budoucnu.

Instalace

Firma GIACOMINI S.p.A. je jedním z předních světových výrobců mosazných topenářských armatur. Hlavním cílem všech výrobků a systémů značky GIACOMINI, ať již v oblasti vytápění anebo v oblasti chlazení, je dosažení tepelné pohody u co možná největšího procenta lidí, kteří se nacházejí v prostorách. Může se jednat o prostory obytné, kancelářské, případně i prostory terciární sféry. Firma nabízí kvalitní kulové kohouty, termostatické a regulační ventily, šroubení, připojovací armatury pro toplná tělesa, systémy lisovaných spojů, podlahové vytápění Giacoklima a mnoho dalšího.
Ať už jde o podlahové vytápění, vodovodní baterie nebi riadátorové hlavice, HERZ má s jejich instalací desítky let zkušeností. Síťí 40 výrobních závodů a 2600 zaměstnanců je schopna dodávat širokou škálu výrobků. Jejich přítomnost ve více než 100 zemích svědčí o globálním zastoupení a důvěryhodnosti na trhu. Herz je synonymem pro inovaci, spolehlivost a vysokou kvalitu, což je podtrženo jejich dlouholetou historií úspěšných projektů a spokojených zákazníků po celém světě.
V IMI Hydronic Engineering, jakožto přední dodavatel řešení pro soustavy vytápění, chlazení a vzduchotechniky, poskytujeme moderní, energeticky úsporná řešení pro všechny typy budov, aby přispěli k udržitelnějšímu světu. Příkladem je nejnovější chytrý ventil TA-Smart. V součtu mají více než 300 let zkušeností v oblasti HVAC a jsou připraveni nejen dodat vám řešení pro váš projekt HVAC soustav, ale také vám pomoci stát se expertem na její ovládání a regulaci. Rádi se s vámi podělí o své znalosti prostřednictvím odborných seminářů v rámci IMI Akademie.
Společnost IVAR CS spol. s r.o. byla založena v r. 1992, jako obchodní firma s celkovým počtem 5 zaměstnanců a s areálem o ploše 3 500 m2. V průběhu uplynulých 32 let se z této malé obchodní firmy stala moderní dynamická společnost, která zásadním způsobem ovlivňuje prodej instalační techniky v České a Slovenské republice. Působí jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem podnikajících v oboru voda, vytápění, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy, tepelná čerpadla, zásobníky, fancoily, klimatizace a rekuperace.
Potrubí a potrubní rozvody umožňují přepravu plynných a kapalných médií v různých prostředích a při rozdílných fyzikálních podmínkách. Všechny požadavky, které jsou na potrubí kladeny, přímo ovlivňují i způsob jeho kotvení. Firma KOŇAŘÍK® závěsová technika je českým výrobcem a dodavatelem prvků pro upevnění potrubí a potrubních systémů. Zdánlivě úzké zaměření pouze na upevňování potrubních rozvodů však představuje rozsáhlý sortiment, který se skládá z cca přes 5000 skladových položek určených pro různé aplikace.
Firma se specializuje na dovoz spojovacích produktů a uzavíracích armatur pro vodu, plyn a topení z plastu, mosazy a litiny. Zastupuje dvanáct zahraničních výrobců a produkty prodává přes své obchodní partnery pod těmito značkami. Produkty distribuuje partnerům ze svého centrálního skladu v Jesenici, Praha-západ, můžete je však zakoupit na více než 200 prodejních místech v celé České republice i na Slovensku.
Nabízí širokou škálu udržitelných produktů a řešení pro stavebnictví a infrastrukturu - bezpečnou a účinnou dodávku vody, lepší hygienické podmínky, lepší účinnost staveb - a to již od roku 1955, kdy se jistá Nizozemská vodárna potýkala s korozí železného potrubí a výraznou ztrátou vody. Johan Keller, tehdejší ředitel, začal na trhu hledat plastové trubky, které by byly vhodné pro zásobování oblastí pitnou vodou. Protože na trhu nenašel vhodný produkt, rozhodl se v malé dílně vyrobit vlastní plastové tlakové potrubí. Dnes se zastoupením v 25 zemích nabízí talentovaný tým špičkových odborníků, jejichž znalosti a inovativní myšlení umožňuje řešit zásadní světové výzvy.

Nářadí

Ve společnosti ROTHENBERGER vyvíjí, vyrábí a prodávají nářadí a stroje na výrobu trubek pro instalatéry, topenáře, chladírenské a klimatizační techniky a servisní pracovníky. Společnost byla založena v roce 1949 jako obchodní společnost a je jedním z předních světových výrobců trubkového nářadí s dneším mezinárodním zastoupením s pobočkami ve 32 zemích a sítí obchodních partnerů.

Inženýrské sítě

Ostendorf - OSMA s.r.o. je předním českým výrobcem a dodavatelem plastových kanalizačních systémů. Tato značka představuje perfektní poměr výroby, zajištění kvality, prodeje, logistiky, zákaznického servisu, marketingu a poradenství při poskytování vysoce kvalitních plastových kanalizačních systémů z PP a PVC. OSMA zaručuje společenskou odpovědnost vůči etice, životnímu prostředí, spravedlnosti a korelaci se sloganem „v souladu s přírodou“.