Dodavatelé

Spolupracujeme

s renomovanými výrobci

Dodavatelé

Sanita

Společnost Alcadrain byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma pod názvem Alcaplast. V roce 2022 změnila název v rámci vzniku skupiny Alca Group. Je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, na ploše přes 110 000 m2 vyrábí více než 1000 výrobků sanitární techniky – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.
Výrobce doplňků s tradicí. Od roku 2004 vyrábí firma Bemeta jedinečné koupelnové doplňky, které si z jižní Moravy našly cestu do 18 zemí celého světa. Jejich produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů – oceli a mosazi – a navazují i na dlouhou sklářskou tradici v České republice.
Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.
Průkopníci moderního způsobu života. Ve spolupráci s předními univerzitami, architekty, urbanisty a stavebními firmami z celého světa se snažím pozitivním způsobem utvářet moderní způsob života. Přináší do oboru špičkové know-how, dovednosti a zkušenosti, které promítají do svého sortimentu výrobků, které jsou chytře konstruovány tak, aby plnily požadavky zákazníků, a to dnes i v budoucnosti.

Obnovitelné zdroje energie

Větrání s rekuperací tepla

Nářadí

Inženýrské sítě