S novými antimikrobiálními madly Sanela nemají bakterie šanci!

S madly Sanela

jsou bakterie bez šance

S novými antimikrobiálními madly Sanela nemají bakterie šanci!

 

Zařizujete veřejný či soukromý prostor a chcete maximální hygienu s miminem námahy? Vybavte své sprchy a toalety jedinečnými vinylovými antimikrobiálními madly od značky Sanela, které zabrání šíření bakterií, mikrobů, řas, roztočů a plísní. 

Vlhké prostředí toalet a koupelen je ideálním prostředím pro vznik a šíření bakterií, virů, a také různých mikrobů, řas, roztočů a také plísní. Zvláště, pokud se bavíme o veřejných prostorách, které navštíví denně tisíce různých lidí. Rizikovým prostředím jsou také nemocnice, kde podpůrná madla potřebuje mnohem více osob se sníženou pohyblivostí – například lidé po operaci, úrazu nebo ženy po porodu.

Jak zachovat maximální hygienu, bezpečnost a komfort? Na to zná odpověď značka Sanela, která přichází na trh se svými antimikrobiálními vinylovými madly.

Jedinečná antimikrobiální technologie

Tato unikátní antimikrobiální technologie funguje na bázi iontů stříbra, které se aplikují při výrobě. Ionty stříbra působí proti bakteriím, narušují jejich normální fungování, takže se bakterie nemohou množit, a umírají. To pomáhá redukovat bakterie na povrchu a v prostředí až o 99,9 %.

Ale díky této jedinečné technologii se nemusíte bát ani plísní MRSA, bakterií Legionella, E. coli, Salmonella, Pseudomonas či Aspergillus niger a dokonce i některých virů, jako je například H1N1. Antimikrobiální madla Sanela výrazně snižují riziko křížové kontaminace dotekem.

Další výhodou aplikace antimikrobiální technologie při výrobě je to, že ochranu nemůžete otřít ani smýt žádným čisticím prostředkem, takže se nemusíte při úklidu bát, že antimikrobiální ochranu narušíte. Ochrana je zajištěna po celou dobu životnosti produktů.

Jaký je rozdíl mezi antibakteriální a antimikrobiální technologií?

Antibakteriálních produktů je na trhu nepřeberné množství, ale antimikrobiální madla jsou unikátem. V čem je to jiné?

Antibakteriální ošetření brání pouze růstu bakterií na povrchu produktu, ale antimikrobiální technologie chrání produkt i proti jiným mikrobům, jako jsou roztoči, viry, plísně nebo řasy. Tedy mikrobům, které způsobují zápach nebo nepěkný vzhled v koupelně či na toaletě. Je to tedy taková vyšší nástavba antibakteriálního ošetření.

Poznejte antimikrobiální vinylová madla Sanela

Největší výhodou antimikrobiálních madel Sanela je bezesporu vysoká úroveň hygieny, a rozhodně nejde o jediné plus!

Příjemný vinylový povrch

Určitě oceníte také vnější vinylový povrch, který je odolný a velice příjemný na dotek. Zapomeňte na nepříjemně studená madla, protože vinylový povrch se velmi rychle přizpůsobí teplotě ruky, což zajistí větší komfort.

Madla jsou standardně dodávána v bílé barvě, která je neutrální a hodí se i do sterilního prostředí nemocnic. Ale za příplatek si můžete vybrat některou z dalších 7 barev. Kromě bílé je to černá, světle šedá, tmavě šedá, béžová, modrá, tmavě červená a žlutá.

Bezpečnost především

Vinylová madla Sanela mají protiskluzovou úpravu, což zajišťuje větší bezpečnost za sucha i za mokra. To vám usnadní nejenom vstávání z toalety, a také vylézání z vany nebo ze sprchy.

Určitě vás uklidní i fakt, že jsou tato vinylová madla odolná vůči světlu, teplotním šokům, a dokonce i proti ohni. Vinyl je totiž samozhášivý materiál.

Sanela dokonce testovala elektrickou izolaci. Vinylové madlo výrobce vystavil po dobu 1 minuty sinusovému napětí 6000 V při teplotě 24 °C a okolní vlhkosti 53 %, aniž by došlo k elektrickému výboji.

Nosnost vinylového madla Sanela je 150 kg.

Ekologický produkt

Sanela vyrábí vinylová madla z biokompatibilního materiálu. To znamená, že jsou zdravotně nezávadná a tudíž vhodná (nejenom) pro zdravotnická zařízení. K ekologii přispívá také to, že výrobce využívá maximum recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

S novými antimikrobiálními madly Sanela nemají bakterie ani mikroby žádnou šanci! Poznejte jejich výhody i vy.