E-shop Plano.cz

E-shop Plano.cz

Koupelny, zahrada, nářadí, …

E-shop Plano.cz

E-shop Plano.cz

Podívejte se na Plano.cz, kde najdete vše pro vaši koupelnu, technické zabezpečení budov, zahradní program, nářadí a další zboží, které neustále přidáváme. Jsme e-shop společnosti Richter + Frenzel s.r.o., specializující se na technické zabezpečení budov, disponuje výrobky v oblasti topení, sanity, instalace a mnoho dalších. Od roku 2023 jsme se rozhodli posílit naši přítomnost na trhu otevřením e-shopu Plano.cz, abychom byli ještě více dostupní pro zákazníky a nabídli jim tak kvalitní zboží a materiál.

Kvalita a spolehlivost

Společnost Richter + Frenzel je synonymem pro kvalitu a spolehlivost v oblasti technického zabezpečení budov. S mnoha lety zkušeností poskytujeme špičkové produkty a služby. Naše portfolio zahrnuje široký sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabízíme zboží, které je prověřené našimi dlouholetými odběrateli, a hlavně profesionály v oboru odvětví technického zabezpečení budov.

E-shop pro kvalitní produkty

Otevření e-shopu Plano.cz v roce 2023 bylo krokem k posílení naší přítomnosti na trhu a zlepšení dostupnosti produktů pro naše zákazníky, aby se mohli kdekoliv a kdykoliv podívat na naši nabídku. Cílem Plano.cz je poskytovat špičkové produkty za konkurenceschopné ceny, ať už potřebujete armatury rozvodové sítě, zahradní program, topidla, nářadí, nebo třeba designové zboží pro vaši koupelnu.

 

Široký sortiment pro všechny vaše potřeby

Na e-shopu Plano.cz naleznete široký sortiment produktů, který uspokojí všechny vaše potřeby. Nabízíme armatury pro vodu i plyn, vzduchotechniku, topení, sanitární vybavení, ale také zahradní program, nebo široký a kvalitní výběr nářadí. Díky naší rozmanité nabídce si můžete být jisti, že naleznete přesně to, co hledáte.

Snadné nakupování a pohodlné prohlížení

Chceme, aby bylo nakupování na Plano.cz co nejpříjemnější a nejjednodušší. Proto jsme navrhli naše stránky tak, aby byly intuitivní a uživatelsky přívětivé. Díky možnosti přihlášení si můžete vytvořit svůj účet a mít všechny své informace pohromadě. Můžete snadno prohlížet naši nabídku a nakupovat přes váš osobní počítač, tablet, nebo telefon, kdykoliv vám to vyhovuje.

Zdroj informací a novinek

Součástí Plano.cz je také náš blog, kde se snažíme naše zákazníky informovat o novinkách v oblasti technického zabezpečení budov, zahrádkářství, sanitárního vybavení a mnoha dalších aktuálních témat. Chceme být vaším spolehlivým zdrojem informací, rad a inspirace při výběru správných produktů pro vaše potřeby.

Plano.cz je vaše záruka pro nákup kvalitního a funkčního zboží. S širokým sortimentem produktů, snadným nakupováním a spolehlivým zákaznickým servisem jsme vaším ideálním partnerem pro všechny vaše potřeby. Navštivte nás na Plano.cz a přesvědčte se sami!