Koupelnová série Geberit Smyle vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Geberit: série Smyle

Koupelnová série Geberit Smyle vykouzlí spokojený úsměv na tváři

 

Harmonie a lehkost

Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. Praktická umyvadla a kvalitní nábytek jsou navrženy tak, aby se mohly jednoduše kombinovat. Zákazník má v plánování své koupelny doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.

 

Ladné tvary

Koupelnová série Geberit Smyle se vyznačuje vysoce kvalitními materiály s povrchovou úpravou vhodnou do vlhkých prostor a modulárními prvky, které poskytují tolik úložného prostoru, kolik potřebujete.

Geberit se při navrhovaní zařízení do koupelen soustředí na propojení funkčnosti a designu. Výsledkem tohoto přístupu je i koncept nové série Geberit Smyle, kde hraje prim harmonie, pocit lehkosti a variabilita.

Keramika koupelnové série Geberit Smyle má příjemně odlehčený vzhled. Harmonické tvary a tenké vnější okraje umyvadel kontrastují s jejich funkčním vnitřním prostorem a velkorysými plochami odkládacího prostoru v zadní části. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a modelů – od malých umyvadel do koupelen pro hosty až po dvojitá umyvadla pro rodinné koupelny. Velice praktický je také model umyvadla o šířce 120 cm, které vytváří umývací prostor pro dva lidi.

 

Jednotný design

Nábytek dokonale splývá s keramikou. Ladně zaoblená madla kopírují linie umyvadla a drží tak jednotný design, který je podpořen také barvou madel. Ta je totožná s barvou nábytku – jenom v případě dřevěného dekoru ořech hickory je madlo v barvě láva, což je rafinovaný designový detail. 

      

 

„Variabilní koncept nové série Geberit Smyle vytváří prostor pro maximální funkčnost při zachovaní estetiky a ergonomie prostoru. Výsledkem je velmi čistý design.“ říká David Pánek z firmy Geberit. „Dále jsme u série Smyle kladli důraz na kreativní svobodu budoucího majitele koupelny. Dosáhli jsme jí díky různým možnostem kombinací, variabilnímu úložnému prostoru a široké nabídce funkčního příslušenství.“ dodává Pánek.

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjatá kombinovatelnost. Největší variabilitu nabízejí boční skříňky, které lze mezi sebou kombinovat různými způsoby, i do výšky. Skříňky současně poskytují možnost otevřeného i uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velkou škálu kreativních řešení.

 

    


Doplněním umyvadlové skříňky o boční rozšíříte úložný prostor na drobnosti, které potřebujete mít po ruce. Elegantní skleněná vrchní deska jí dodává výjimečnost a zároveň chrání povrch před poškrábáním. Středně vysoká skříňka má přichystaná další překvapení v podobě skleněných polic a praktického zrcadla na vnitřní straně dvířek. 

Závěsné toalety a bidety série Smyle jsou ztělesněním moderního koupelnového designu. Hranatý tvar WC Smyle Square perfektně ladí s hranatým tvarem umyvadel Smyle Square.
Čištění je velice snadné – zevnitř díky Rimfree technologii bez splachovacího okraje a zvenčí díky uzavřenému, hladkému tvaru keramiky. 

Další informace a obrázky najdete na www.geberit.cz/smyle

Zdroj: PR článek Geberit spol. s r. o.

Katalog ke stažení