Koupelnová série Geberit Selnova

Geberit: série Selnova

Koupelnová série Geberit Selnova

 

Klasicky nadčasová

Ať už se chystáte zařídit si novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci, koupelnová série Geberit Selnova dokáže vyhovět vašim požadavkům. Její široký sortiment, oblé i hranaté tvary, modulární nábytek, prostorově úsporné verze do malých koupelen a speciální bezbariérový sortiment nabízí řešení pro jakoukoliv situaci.

Koupelnová série Geberit Selnova se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá.

Vhodné řešení

Umyvadla, toalety a bidety koupelnové série Geberit Selnova existují ve dvou variantách – v ladných organických oblých křivkách nebo v moderních hranatých tvarech, což umožňuje sladit jednotlivé prvky v koupelně do požadovaného designu. V nabídce je několik typů závěsných WC, která nabízí hned několik výhod: koupelna působí stylově a moderně, prostor okolo WC mísy se snadno udržuje v čistotě a závěsné WC zabírá méně místa. Nabídku doplňují stojící WC v různých designech. Bez ohledu na to, jestli si vyberete závěsné nebo stojící WC, určitě je dobré zvážit mísu bez splachovacího okraje Rimfree, která nemá žádná skrytá a nedostupná místa. Díky tomu ji vždy rychle a snadno vyčistíte.

Pro malé koupelny

V koupelnové sérii Selnova najdete celou řadu výrobků určených pro malé koupelny nebo koupelny pro hosty, kde často záleží na každém centimetru. Zkrácené toalety, šikovné tvary umyvadel a praktické skříňky: Výrobky Selnova Compact se vyznačují tvary, které méně zasahují do prostoru a ponechávají dostatek místa na volný pohyb. Zároveň nabízí pohodlí a elegantní design, jaký od nich očekáváte.

Modulární nábytek

Velkou výhodou modulárního nábytku je možnost vyskládat si sestavu podle vašich představ a potřeb. Skříňky v různých šířkách, výškách a hloubkách a v různých barevných vyhotoveních nabízí neomezený prostor pro vaši fantazii. Soupravy štíhlých nábytkových umyvadel a umyvadlových skříněk s dvířky nebo zásuvkami poskytují elegantní a praktický úložný prostor na věci každodenní potřeby. Do zásuvek je možné vložit šikovné úložné boxy. Sortiment doplňují zrcadlové skříňky s volitelným osvětlením. U všech výrobků je samozřejmostí tiché dovírání dvířek i zásuvek.

Bezbariérové řešení

Produktová řada Geberit Selnova Comfort myslí na osoby se sníženou pohyblivostí a jejich pohodlí. Výše posazené a prodloužené toalety nebo ergonomická plochá umyvadla s dostatečným prostorem na nohy pod umyvadlem jsou vhodné pro osoby na vozíku a umožňují jim zachovat si svou nezávislost při každodenní hygieně.

www.geberit.cz/selnova

Koupelna Geberit Selnova nabízí řešení pro koupelny všech velikostí.

 Elegantní umyvadlo se štíhlým okrajem a dobře organizovaný koupelnový nábytek Geberit Selnova.

Prostorově úsporné řešení Geberit Selnova Compact je ideální do malých koupelen.

Umyvadla Geberit Selnova Comfort poskytují pohodlí osobám se sníženou pohyblivostí.

 

Katalog ke stažení