Zakladatelé společnosti Emil Richter a Ernst Frenzel.
1895

V Norimberku zakládají Emil Richter a Ernst Frenzel "Velkoobchod s odpadním, plynovým a vodovodním potrubím". Od té doby mají odvaha, vize a odhodlanost u této firmy dobrou tradici. Neboť spojení několika provozoven pod jednou obchodní značkou byl na tehdejší dobu vizionářský počin.

75. výročí společnosti
1970

Společnost Richter+Frenzel slaví 75 let od svého založení a má již 16 poboček.

Thyssen Schulte, spol. s r.o.
1994

Založení společnosti Thyssen Schulte, spol. s r.o. v České republice (Později Richter + Frenzel).

100 let Richter+Frenzel
1995

Společnost Richter+Frenzel slaví 100 let od svého založení. Podnik má k tomuto okamžiku 34 vzorkoven a 11 poboček v Německu. 

SCHULTE s.r.o. se stává součástí Richter + Frenzel s.r.o.
2004

 V roce 2004 společnosti Richter + Frenzel s.r.o. kupuje pobočky SCHULTE s.r.o.

Otevření vlajkové lodi v Praze 9 - Kyjích
2007

V Praze – Kyjích na Průmyslové ulici byla otevřena nová centrální pobočka s logistickým centrem, abychom ještě více vyšli vstříc potřebám našich zákazníků. Areál je vybaven nejmodernějšími technologiemi pro rychlé a spolehlivé vyřízení všech Vašich požadavků.

Centrální sklad a expedice využívá plochu přes 7000 m2. Z logistického centra jsou pravidelně, několikrát týdně zásobovány ostatní pobočky po celé České republice. Jsou odtud řízeny veškeré operace související s pohybem zboží a jeho uskladněním. 

Otevření nově zrekonstruovaného koupelnového centra v Praze 9
2013

5. června bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované koupelnové centrum v Praze 9 - Kyjích. Vám, našim zákazníkům, nabízí unikátní koncept 32 koupelen rozdělených do našich 3 základních koupelnových stylů Pur, Modern a Classic.