Čerpejte výhody
ze spolupráce s Richter + Frenzel

Výhody pro naše firemní klienty

Péče a poradenství
betreuung beratung 02

Využijte širokou nabídku péče a poradenství od Richter + Frenzel. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám velmi rádi poradí s jakýmkoli dotazem. Přejete si poradit telefonicky? Neváhejte kontaktovat pobočku ve Vašem okolí. Máte speciální otázky? Naše specializovaná oddělení jsou připravena Vám kdykoli pomoci. Pro případnou osobní návštěvu přímo u Vás je Vám k dispozici některý z našich obchodních zástupců. My z R+F jsme tady pro Vás!

Sklad a sortiment
Lager uebersicht 02

Dostát požadavkům Vás, našich zákazníků, je pro nás prioritou. Centrální sklad a expedice pro Českou republiku využívá plochu přes 7 000 m². Z logistického centra jsou pravidelně, několikrát týdně, zásobovány všechny naše pobočky. Díky tomu jsme schopni udržovat skladové zásoby v potřebné výši na všech našich pobočkách tak, aby byly dostupné k okamžitému dodání. Nevíte si s výběrem nějakého produktu rady nebo máte speciální přání? Obraťte se jednoduše na naše prodejce!

Logistika
logisitk uebersicht 02

Objednávejte zboží u Richter + Frenzel, protože dodáváme spolehlivě a včas: používáme kvalifikované IT systémy pro skladové hospodářství a logistiku. 200 nákladních vozů z našeho vlastního vozového parku je v případě potřeby připraveno i několikrát za den vám dodat požadované zboží z některého z našich 25 výdejních míst.  Rozsáhlý sortiment a rychlá dostupnost výrobků - to jsou výhody spojené se spoluprací s Richter + Frenzel.

Sortiment R+F Optiline a R+F Plano
optiline uebersicht 02

Další výhodou, kterou nabízíme našim zákazníkům, jsou naše privátní produkty R+F Plano a R+F Optiline. Tyto dvě značky Vám přináší výrobky z oblasti sanity, topení, instalací a obnovitelných zdrojů energie. Hledají Vaši zákazníci cenově dostupné a přitom velmi kvalitní produkty do své koupelny? Sekce R+F Optiline/Plano Vám přináší kompletní nabídku našich produktů.

Akce pro zákazníky
veranstaltung uebersicht 02

Pravidelně našim zákazníkům nabízíme také kvalifikovaná technická a produktová školení, při kterých je možné vést zajímavé diskuze se zástupci průmyslu. V rámci prezentačních dnů pořádaných v našich samoobsluhách vám celá řada výrobců představí své nejnovější výrobky a bude vás informovat o aktuálních trendech. Využijte i vy pestrou nabídku od Richter+Frenzel.