Události

Naše společnost chce pro Vás, naše zákazníky, jen to nejlepší. Proto se snažíme nabízet Vám zboží dle nejnovějších trendů a Vašich potřeb a to prostřednictvím našich koupelnových center, samoobsluh či nových poboček. V této sekci naleznete informace o nově zrekonstruovaných koupelnových centrech či nových pobočkách - událostech, o které se s Vámi chceme podělit.

4 nove prirustky
4 nové přírůstky!

6. 12. 2013 jsme rozšířili naše působení v České republice o další 4 lokality! Nyní nás naleznete také v Šumperku, Přerově, Břeclavi a Znojmě. Více informací o našich pobočkách najdete zde.

Praha 9 5 6 2013
Slavnostní otevření koupelnového centra v Praze 9

5. 6. 2013 jsme pro Vás otevřeli nově zrekonstruované koupelnové centrum na naší centrální pobočce v Praze 9 - Kyjích. Prodejní plocha o 1400 m² skýtá 37 nově navržených koupelen k inspiraci pro každého, kdo plánuje novou koupelnu či rekonstrukci stávající koupelny. Celé centrum bylo vystavěno v souladu s nejmodernějšími trendy na míru potřebám zákazníků. Zákazníci zde najdou koupelny přehledně rozčleněny do 3 designových stylů a 4 cenových hladin tak, aby si vybral opravdu každý. Priority jsou kladeny na kvalitu, funkčnost a maximální využití prostoru.

Plzen 27 9 2012
Nově zrekonstruované koupelnové centrum v Plzni

27. 9. 2012 mohli naši zákazníci poprvé navštívit nově zrekonstruované koupelnové centrum na naší pobočce v Plzni. Na této pobočce naleznete pro Vaši inspiraci celkem 11 koupelen dle nejnovějších trendů, kde si jistě každý přijde na své.

Uhersky Brod 27 4 2012
Již 25. pobočka v České republice

27. 4. 2012 jsme pro Vás otevřeli již 25. pobočku v České republice, abychom byli schopni ještě lépe splňovat Vaše potřeby a přání. Tato pobočka v Uherském Brodě nabízí zákazníkům nové koupelnové centrum a sklad zboží v oblasti sanity, topení, instalací či inženýrských sítí.

Vrchlabi 13 4 2012
Otevření nově zrekonstruovaného koupelnového centra ve Vrchlabí

13. dubna 2012 bylo po rekonstrukci otevřeno koupelnové centrum ve Vrchlabí. Dnes Vám nabízí 11 unikátních koupelen, které byly sestaveny tak, aby vyhovovaly přáním a požadavkům našich zákazníků.

Brno Ivanovice 2 4 2012
Nová pobočka v Brněnských Ivanovicích

2. dubna 2012 jsme rozšířili naše působení v České republice o další pobočku a to v Brně - Ivanovicích. Tato pobočka se specializuje především na inženýrské sítě, ale také na sanitu, topení a instalace.