Ke stažení
opt 03

Neváhejte a stáhněte si náš katalog vybraných produktů R+F Optiline a R+F Plano!

Stáhnout nyní

Solární kolektory

Solar RF300
vertikální kolektor

Plochý kolektor s přírubovými vývody určený k vertikální montáži v solárních systémech s oběhovým čerpadlem. Skládá se z kompaktní lisované skříně, ve které je pomocí zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů upevněné bezpečnostní solární sklo. Absorbér z tvarovaného Al-Mg plechu s vysoce selektivní konverzní vrstvou obepíná meandr z měděné trubky. Kolektory se spojují paralelně, s max. počtem 10 kusů v jedné řadě.

kód: 183841

tech. nákres
Solar RF330
horizontální kolektor

Plochý kolektor s přírubovými vývody určený k horizontální montáži v solárních systémech s oběhovým čerpadlem. Skládá se z kompaktní lisované vany, ve které je pomocí zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů upevněné bezpečnostní solární sklo. Absorbér z tvarovaného Al-Mg plechu s vysoce selektivní konverzní vrstvou obepíná meandr z měděné trubky. Kolektory se spojují paralelně, s max. počtem 5 kusů v jedné řadě.

kód: 208082

tech. nákres
Solar RF400
vertikální vakuový kolektor

Plochý vakuový kolektor s přírubovými vývody určený k vertikální montáži v solárních systémech s oběhovým čerpadlem. Skládá se z kompaktní lisované vany, ve které je pomocí zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů upevněné bezpečnostní solární sklo. Absorbér z tvarovaného Al-Mg plechu s vysoce selektivní konverzní vrstvou obepíná meandr z měděné trubky. Přírubové vývody se připojují k hydraulickému okruhu a vakuovému okruhu rychlospojkami prům. 40 mm. Kolektory se spojují paralelně, s max. počtem 10 kusů v jedné řadě. V kolektoru je možné zbytkový plyn (vzduch) nahradit kryptonem.

kód: 196246

tech. nákres
Solar RF500
vertikální kolektor

Plochý kolektor s přírubovými vývody určený k vertikální montáži v solárních systémech s oběhovým čerpadlem. Skládá se z kompaktní lisované vany, ve které je pomocí zasklívacího rámu z nekorodujících hliníkových profilů upevněné bezpečnostní solární sklo. Absorbér z tvarovaného Al-Mg plechu s vysoce selektivní konverzní vrstvou obepíná meandr z měděné trubky. Přírubové vývody se připojují k hydraulickému okruhu a vakuovému okruhu rychlospojkami prům. 40 mm. Kolektory se spojují paralelně, s max. počtem 8 kusů v jedné řadě.

kód: 297115

tech. nákres