Richter + Frenzel, to je 120 let tradice
Sjednání schůzky
badausstellungen klein

Navštivte nás v některém z našich koupelnových center ve svém okolí, rádi Vám osobně poradíme.

Sjednání schůzky
Sprchový test

Vyzkoušejte si sprchový test v R+F Koupelny

Jaký rozměr sprchy je pro Vás ideální? S tím Vám pomůže náš sprchový test!
Dusche Content Bild 21

Je něco příjemnějšího po ranním vstávání nebo sportování než vydatná sprcha? Pro ničím nerušený požitek ze sprchování nesmí ve sprše chybět dostatek prostoru. Položte si proto následující otázky: Kolik volného místa potřebuji? Jaký tvar sprchy a jaký vstup do sprchy jsou v mé koupelně optimální? V koupelnovém centru Richter+Frenzel najdete odpovědi na své otázky: Náš sprchový test vám pomůže vybrat správný tvar a velikost sprchy pro vaši novou koupelnu.

V koupelnových centrech R+F Koupelny si naprosto přesně vyzkoušíte, kolik místa budete potřebovat pro pohodlné sprchování: Za tímto účelem jednoduše posouvejte stěny našeho sprchového testu tak dlouho, až budete moci při sprchování provádět naprosto nerušeně všechny pohyby. Šablony na podlaze sprchového testu přitom znázorňují různé tvary sprchových vaniček. Samozřejmě můžete hned na začátku nastavit vámi požadované rozměry a otestovat volnost pohybu při těchto rozměrech.

Tvar sprchové vaničky určuje volnost pohybu a potřebu místa v koupelně
Dusche Content Bild 19

Sprchová vanička určuje, kolik místa zaujme sprcha v koupelně a kolik místa budete při sprchování mít. Měli byste mít možnost se ve sprše nerušeně otáčet, kleknout si, předklonit se nebo si našampónovat vlasy. Při výšce postavy 1,80 m je například zapotřebí 1,05 m prostoru pro lokty k pohodlnému umytí vlasů.

Poznejte svou novou koupelnu ještě před stavbou

Je-li sprcha již zabudována, je jakákoliv dodatečná změna pracná a nákladná. Proto byste pro výběr nejvhodnějšího modelu koupelny měli investovat dostatek času. Udělejte si dostatek času, vyplatí se to! Díky sprchovému testu v koupelnových centrech Richter+Frenzel si můžete ještě před zahájením stavby vyzkoušet, zda máte ve své budoucí sprše dostatek volného místa. Namontované baterie pomáhají simulovat reálný pocit volného prostoru.

Koupelnové centrum R+F ve vašem okolí

Navštivte nás v některém z našich koupelnových center a vyberte si pomocí našeho sprchového testu ten správný model. Naši specialisté vám ochotně poradí.