Richter + Frenzel, to je 120 let tradice
Katalog 2018/2019
banner koupelny 170px 05

Hledáte inspiraci? Stáhněte si náš nový katalog koupelen. Nejnovější trendy, 36 koupelen a široký výběr koupelnového vybavení. 

Rádi byste si katalog prohlédli v klidu doma? Neváhejte a napište nám na marketing@noSpamr-f.cz a my Vám katalog ZDARMA zašleme! 

K prohlédnutí zde
Sjednání schůzky
badausstellungen klein

Navštivte nás v některém z našich koupelnových center ve svém okolí, rádi Vám osobně poradíme.

Sjednání schůzky
Plánovač koupelen - Reality kout®

Plánovač koupelen - reality kout

Reality kout − plánovač koupelen, který nastavuje nová měřítka
Content Bild 14

Nová dimenze v navrhování koupelen – exkluzivně u Richter+Frenzel: Vaši budoucí vysněnou koupelnu vytvoříme pomocí plánovače koupelen - reality kout přesně podle vašich představ v měřítku 1:1.

Reality kout je místnost zařízená modely vybavení od koupelnové vany po WC, do které můžete vstoupit. Můžete s modely volně manipulovat, a nalézt tak pro vás to nejvhodnější uspořádání.

Zažijte svou budoucí koupelnu poprvé zcela reálně: plánovač koupelen - reality kout inspiruje – a případná problémová místa jsou odhalena ještě před výstavbou.

Navrhnout a vyzkoušet pomocí plánovače koupelen - reality kout
Content Bild 13

Plánovač koupelen - reality kout vám v některých prodejnách nabízí navíc k 3D plánování možnost aktivně se zapojit do navrhování koupelny a uvést své představy do praxe. S plánovačem koupelen - reality kout můžete vyzkoušet i různé velikosti a tvary vybavení. Odhalíte tak případná problémová místa ještě před zahájením stavby a společně s našimi specialisty můžete nalézt vhodné řešení.

Vysněná koupelna v měřítku 1:1

Za pomoci plánovače koupelen - reality kout uvidíte svou vysněnou koupelnu poprvé v plné velikosti v měřítku 1:1 Pokud budete spokojeni, nestojí výstavbě vaší vysněné koupelny nic v cestě!