Katalog 2018/2019
banner koupelny 170px 04

Hledáte inspiraci? Stáhněte si náš nový katalog koupelen. Nejnovější trendy, 36 koupelen a široký výběr koupelnového vybavení. 

Rádi byste si katalog prohlédli v klidu doma? Neváhejte a napište nám na marketing@noSpamr-f.cz a my Vám katalog ZDARMA zašleme! 

K prohlédnutí zde
Sjednání schůzky
badausstellungen klein

Navštivte nás v některém z našich koupelnových center ve svém okolí, rádi Vám osobně poradíme.

Sjednání schůzky
PORADENSTVÍ

S Richter+Frenzel k vysněné koupelně: rádi vám poradíme!

PORADENSTVÍ

Navštivte některé z koupelnových center R+F a nechejte se inspirovat nepřebernými možnostmi utváření vaší koupelny. Naši specialisté si vyčlení dostatek času na to, aby společně s vámi a vaším řemeslníkem navrhli vaši osobní, vysněnou koupelnu. Koupelnu navrhujeme zcela podle vašich představ – od členění prostoru až po vhodné doplňky. Náčrty ve stanoveném měřítku, detailní 3D projektování, naše vanové centrum, sprchový test nebo plánovač koupelen - reality kout vám nabízejí celou řadu moderních projektových pomůcek.

3D projekt koupelny

Zažijte svou novou koupelnu ve 3D ještě před zahájením stavby, odhalte případná problémová místa a nalezněte společně s našimi specialisty řešení.  Do návrhu zaneseme Vaše požadavky a na základě našich zkušeností a obecně platných zvyklostí Vám s umístěním poradíme.

Výsledek Vaší koupelny Vám vytiskneme a návrh poté nahrajeme prostřednictvím aplikace do mobilního telefonu. Poté se již můžete oddat koupelnovému zážitku s našimi 3D brýlemi, exkluzivně na pobočce Praha 9- Kyje. 

Vyzkoušejte si svoji vysněnou koupelnu u nás již zcela reálně!

Sprchový test

S naším nastavitelným modelem sprchového koutu si lépe vyberete vhodnou velikost a tvar sprchové vaničky pro vaši koupelnu: můžete si různé varianty vyzkoušet v reálném prostředí tak, že boční stěny posouváte podle libosti. V koupelnovém centru R+F zajisté najdete sprchu, která vyhoví vašim nárokům na místo a komfort.

Vanové centrum

V našem vanovém centru můžete vybírat z van nejrůznějších tvarů a velikostí. Vsaďte na jistotu a vyzkoušejte různé typy van ještě před jejich zakoupením. Rádi vám poradíme!

Reality kout

Chcete si svou koupelnu naživo vyzkoušet ještě před jejím zakoupením? Pak nám jednoduše pošlete půdorys vaší koupelny. Váš R+F poradce postaví model vaší vysněné koupelny v poměru 1:1 v některém z koupelnových center ve vašem okolí. Společně s ním pak můžete jednotlivé prvky vyměňovat nebo nově uspořádat, dokud vše nebude odpovídat vašim představám a eventuální problémová místa nebudou odstraněna. Plánovač koupelen - reality kout je k dispozici pouze na některých prodejnách.