Richter + Frenzel, to je 120 let tradice
  • Naším cílem je být dlouhodobým, spolehlivým, kompetentním a inovativním partnerem v oblasti TZB a inženýrských sítí
  • Dlouhodobá strategie firmy je postavena na vysoké kvalitě produktů a profesionalitě služeb
  • Dbáme na vysokou úroveň kvalifikace našich zaměstnanců

GROHE

Silná značka je nedůležitějším prvkem každé společnosti. A na značku GROHE jsme patřičně hrdí. GROHE představuje největší samostatnou značku v oblasti sanitární techniky na světě, která se může těšit z vysoké úrovně důvěry a loajálnosti ze strany mnoha dlouhodobých, profesionálních partnerů z různých zemí světa.

Již mnohá desetiletí společnost GROHE uvádí na trh nové, inovativní, designově atraktivní a oceňované koupelnové a kuchyňské baterie.

O precizní odlévání, elektrolytické pokovování, sestavování, broušení a povrchovou úpravu se ve společnosti GROHE starají důslední experti ve svém oboru. Jejich přístup představuje kombinaci poctivého řemeslnictví a odhodlání vytvářet výjimečné produkty.

Výsledkem jsou výrobky s nadčasovým designem, doživotní spolehlivostí a jedinečnými funkcemi, které společně poskytují zážitek „Pure Freude an Wasser“.

Naši zákazníci neustále prohlašují, že i po několika letech používání produktů GROHE stále vnímají rozdíl oproti běžným bateriím.

Nepřetržité investice do výzkumu a vývoje nám umožňují převést přední světové technologie v podobě reálných výrobků do koupelen a kuchyní. Vytváříme naše produkty tak, aby vydržely celý život, aby manipulace s nimi byla snadná a intuitivní, a aby bylo používání vody prožitkem.

  • Obr1
  • Obr1

Prohlédněte si katalogy GROHE

Essence_2015.pdf

EUSM_2015.pdf

THM1000.pdf

GROHE_EurodiscJoy.pdf