Richter + Frenzel, to je 120 let tradice
  • Naším cílem je být dlouhodobým, spolehlivým, kompetentním a inovativním partnerem v oblasti TZB a inženýrských sítí
  • Dlouhodobá strategie firmy je postavena na vysoké kvalitě produktů a profesionalitě služeb
  • Dbáme na vysokou úroveň kvalifikace našich zaměstnanců

PŮVABNĚ INTELIGENTNÍ

GEBERIT AQUACLEAN SELA


Čistota bez použití vody neexistuje. Voda se stala nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. A tak, jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit ráda přispěla k tomuto trendu i v oblasti hygieny na toaletě. Sprchovací WC Geberit AquaClean představují ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň je jeho používání jednoduché a pohodlné. Geberit AquaClean Sela splňuje požadavky na „čistý“ koupelnový design a touhu po pocitu svěžesti. To se odráží i v názvech sprchovacích WC AquaClean. Sela je jméno pramene řeky Inn, která pramení v údolí Engadin. Novinkou letoška je právě elegantní sprchovací WC Geberit AquaClean Sela z dílny designéra Christopha Behlinga, představené na veletrhu ISH ve Frankfurtu. Prostřednictvím modelu AquaClean Sela rozšiřuje společnost Geberit sortiment sprchovacích WC AquaClean o designově orientovaný model, který se hodí téměř do každé koupelny.


Nové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela je dostupné s krytem z lesklého chromu nebo s plastovým krytem v barvě alpská bílá.

VLASTNOSTI A FUNKCE

Nové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela přesvědčí svým nadčasovým, puristickým tvarem a krásnějším designem. Jeho funkce jsou velmi jednoduché a především intuitivní.

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY


Stejně jako všechna sprchovací WC značky Geberit, je i model AquaClean Sela vybavený jedinečnou, patentovanou technologií sprchování WhirlSpray. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA


Integrovaná dámská sprcha v rameni s tryskou zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou a zároveň zůstane chráněná v případě, že se nepoužívá

KERAMICKÁ WC MÍSA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH


Keramická WC mísa bez splachovacího kruhu s technologií TurboFlush zaručí důkladné a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálově vedený proud vody. Díky tomu je splachování efektivní a čištění WC nenáročné.

ORIENTAČNÍ SVĚTLO


Diskrétní orientační světlo září tak akorát, aby vám umožnilo snadnou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje při setmění nebo je možné ho také vypnout a nastavit pomocí aplikace.

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE


Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládačem nebo přes nástěnný panel. Funkce sprchovacího WC můžete ovládat i pomocí aplikace v telefonu.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Inteligentní technologie sprchování, stejně jako všechny přípojky elektrického proudu a vody, ale i upevnění na stěnu, jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži nového sprchovacího WC Geberit AquaClean není zapotřebí žádná stavební úprava. Potřebná je pouze přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se ukrývá i společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění pro eliminaci usazenin vodního kamene a zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC.


Geberit AquaClean Sela s chromovým krytem. Geberit AquaClean Sela orientační světlo v noci.
Jednoduché čištění WC mísy bez splachovacího kruhu. Jednoduché sejmutí WC krytu a sedátka.