Richter + Frenzel, to je 120 let tradice

Management

Management společnosti Richter+Frenzel

Společnost Richter + Frenzel s.r.o. je předním velkoobchodním i maloobchodním prodejcem zařízení a výrobků pro realizaci projektů v oblasti topení, instalací, sanity, inženýrských sítí a obnovitelných zdrojů energie.

Základem našeho úspěchu je kombinace centrálního řízení s regionálními podnikatelskými subjekty: Vedoucí prodeje a vedoucí našich poboček jsou za své pobočky sami zodpovědní, a proto jsou obzvláště dobře motivovaní. Zcela ve smyslu otců-zakladatelů klademe velký důraz na ploché hierarchie, vlastní odpovědnost a dlouhodobé vztahy.
Náš manažerský tým spolu s našimi zaměstnanci se aktivně angažuje v zájmu společného úspěchu. Ruku v ruce s našimi partnery budeme v budoucnosti odkrývat a efektivně využívat potenciály trhu se sanitou, topením a instalacemi.

Ing. Juraj Klembara
Juraj Klembara 01

Generální ředitel, jednatel

Od roku 2011 působil na pozici obchodního a marketingového ředitele, kde zúročil své dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu. Od roku 2014 je generálním ředitelem a současně jednatelem společnosti.

Ing. Libor Šíma
Libor Sima 01

Ředitel nákupu a produktového managementu

Ve společnosti působí od roku 2011. Má na starosti řízení nákupu v oblastech sanity, instalace, topení, obnovitelných zdrojů a inženýrských sítí. Taktéž pod něj spadá řízení marketingu.

Jaroslav Hájek
Hajek

Provozní ředitel

Ve společnosti působí od roku 2013. Je zodpovědný za správu nemovitostí, řízení skladu, logistiku a oddělení IT.

 

Vladimír Andreis
Vladimir Andreis 01

Manažer oblastního obchodu TZB


Je jedním ze zakladatelů společnosti. V současně době je zodpovědný za obchod TZB a má na starost vybrané klíčové zákazníky.

 

Mgr. Bc. Alena Nejezchlebová
Alena

Manažerka lidských zdrojů


Ve společnosti pracuje od roku 2011, má na starosti kompletní personální agendu společnosti a řízení lidských zdrojů. 

Přejete si dozvědět se více o naší společnosti? Navštivte sekci O nás!