Richter + Frenzel
Z lásky ke koupelnám.
Pro potěšení z kvality.

Richter + Frenzel, odborník na sanitu, topení, instalace, inženýrské sítě a koupelnová centra již od roku 1895.

Získejte o nás více informací
slider 02
Richter + Frenzel
Historické milníky

V roce 1895 založili Emil Richter a Ernst Frenzel v Norimberku společnost obchodující se zbožím pro kanalizaci, vodu a plyn. Na trhu v ČR působí Richter + Frenzel od roku 1994

K historii Richter + Frenzel
slider 1 02
Kariéra u Richter + Frenzel

Staňte se součástí našeho týmu! Možná jste to právě Vy, koho hledáme.

Získejte více informací zde
BANNER KARIERA 710x362 ver1
R+F
V ČR od roku 1994

Společnost Richter + Frenzel s.r.o. je předním velkoobchodním i maloobchodním prodejcem zařízení a výrobků pro realizaci projektů v oblasti topení, instalací, sanity, inženýrských sítí a obnovitelných zdrojů energie. Dnes Richter + Frenzel se svými 36 pobočkami po celé České republice zastává velmi důležitou pozici na trhu, a to především díky důrazu na vysokou kvalitu produktů a profesionalitu služeb.

Richter + Frenzel
Za naším jménem se skrývá
  • 36 poboček po celé České republice s 10 moderními koupelnovými centry
  • přes 380 zaměstnanců, kteří se starají o poradenství, projekty a dodávky zboží a našim klientům se věnují s radostí a nadšením.
  • naše vlastní značky R+F Optiline a R+F Plano s důrazem na prvotřídní kvalitu a dostupné ceny
  • centrální sklad a expedice pro ČR o ploše 7000m², ze kterého jsou pravidelně zásobovány pobočky po celé České republice
Partneři a značky

Richter + Frenzel nabízí značkové výrobky od více jak 500 výrobců v oblasti topení, instalací, sanity a inženýrských sítí. Jsme členem různých svazů a organizací, abychom Vám jako silný partner mohli stát po boku.

K našim partnerům a značkám
Kariéra u Richter + Frenzel

Využijte šance na atraktivní kariéru – projektování a utváření ekologických sanitárních a topných systémů je rostoucí trh, který má skvělou budoucnost. Těšíme se na vaši žádost o místo.

K nabídkám pracovních míst